Služby spojené s poskytnutím sídla

Většina provozovatelů nabízí kromě samotného poskytnutí sídla také dodatečné služby:

Přeposílání pošty

Přeposílání pošty může zajišťovat provozovatel nebo Česká pošta.

  • Provozovatel zpravidla dokáže zajistit příjem veškerých zásilek doručených poštou, ale i kurýrem a jejích přeposlání nejen v rámci České republiky, ale i do zahraničí. Tato služba může být v ceně poskytnutí sídla, paušálním příplatku nebo v kombinaci s hrazením skutečných výdajů na poštovné.
  • Dosílka pošty je možné využít pouze pro zásilky doručované Českou poštou a jen na adresu v rámci České republiky. Tato služba je poskytovaná Českou poštou (jde zcela mimo poskytnutí sídla) a stojí 100 Kč měsíčně.

Osobní vyzvedávání pošty je alternativou k výše uvedeným službám. Může být v ceně poskytnutí sídla nebo za paušální příplatek. U některých registračních sídel není tento postup možný.

Od 1.11.2009 jsou veškeré zásilky od orgánů státní správy doručovány do datových schránek společností.

Pronájem zasedací místnosti

Naprostá většina provozovatelů nabízí pronájem zasedací místností v místě poskytnutého sídla za poplatek v řádu stokorun za hodinu.

Přesměrování hovorů

Příchozí hovory mohou být buď přesměrovány na telefonní číslo určené klientem nebo operátorka převezme od volajícího vzkaz, který následně předá klientovi.

Virtuální kancelář

Kromě poskytnutí sídla začali provozovatelé poslední dobou nabízet tzv. virtuální kanceláře - kompletně vybavené, zpravidla reprezentativní kancelářské prostory pro dočasné použití od několika hodin do několika týdnů až měsíců bez dlouhodobých závazků. Nejobvyklejší bývá využití těchto prostor pouze v určitý den v týdnu nebo po předchozím ohlášení. Vybavení a služby běžně zahrnují počítač, nábytek, internet, telefon, recepci, atd.

Template courtesy of Designs By Darren.

Valid XHTML 1.0 Strict · Valid CSS

NAVRCHOLU.cz